Agnieszka Czepiel

Wierzę, że Social media mają super moc, a nowe media są numerem jeden na liście moich zainteresowań. Z ciekawością testuję nowinki i szukam możliwości wykorzystania ich w codziennej pracy. Moje królestwo to Instagram – ale to nie znaczy, że Facebookowi poświęcam mniej serca! Pociąga mnie estetyka, a źle wykadrowane zdjęcia potrafią śnić mi się po nocach w koszmarach.

W agencji przede wszystkim opiekuję się profilami klientów. Opracowuję taktykę, treści postów, animacje na stories. Z mediami społecznościowymi jestem zawodowo związana od czasu studiów – jeśli manipulacja w reklamie to coś, z czym chcielibyście spędzić popołudnie, zapraszam do lektury mojej pracy magisterskiej! Cenię sobie stały rozwój, dlatego nie przestaję się uczyć i wcale nie uważam, że edukacja po studiach jest passé. Wiecie, jak to się mówi – kto stoi w miejscu…

Po godzinach wciąż scrolluję Instagrama (jak przestać?) i Pinteresta w, czytam Vogue, robię zdjęcia i opiekuję się kotami. Interesuje mnie to, co piękne (lub smaczne). Dla zachowania życiowej równowagi, wieczorami słucham kryminalnych podcastów.