loader image

Ania Pludro

W skrócie? Jestem artystyczną duszą uwięzioną w analitycznym umyśle. Jako absolwentka Politechniki Wrocławskiej i pasjonatka mediów społecznościowych w jednym, uważam Social media za najsprawniejsze narzędzia do osiągania założonych celów biznesowych.

W agencji zajmuję się głównie tworzeniem materiałów promocyjnych i taktyk reklamowych. Daję upust moim pokładom kreatywności przy pracy nad grafikami, video i opisami do reklam. Na bieżąco analizuję rezultaty kampanii marketingowych i dbam o to, by osiągać maksymalne wyniki minimalnym kosztem (mowa o średnim koszcie wyniku reklamy, rzecz jasna!). Nieustannie rozwijam się w dziedzinie strategii marketingowych, lejków sprzedażowych i algorytmów. Utrzymuję stały kontakt z klientami i przerażające z pozoru tabelki przekładam na ludzki język.

Poza mediami i biznesem (w szczególności e-commerce), pasjonuję się tańcem. Moje serce do reszty skradł zouk brazylijski, którego jestem instruktorką. Uwielbiam też podróże i naukę języków obcych. Przez lata hiszpański stał się dla mnie zdecydowanym numerem jeden!