audyty Twoich profili ORAZ REKLAM w social media

Audyty profili w social media (Facebooka i Instagrama) to arkusze z 30-50 krokami, które odpowiednio zaplanowane i wdrożone składają się na skuteczne profile. Wykorzystujemy je w swojej codziennej pracy. 

Audyt konta reklamowego to indywidualne konsultacje on-line, które pozwolą nam na przyjrzenie się i zoptymalizowanie Twoich kampanii. Podpowiemy Ci, jak projektować je jeszcze bardziej efektywnie.

Ciekawi Cię, kto weźmie Twoje profile pod lupę?

Specjalistka e-marketingu, strateg i mistrz dążenia do celu. Dzięki doświadczeniu w różnych branżach (od gastro, przez motoryzację, po e-commerce), świetnie dopasowuje się do klienta i znajduje odpowiedzi na nawet najbardziej wyszukane potrzeby.
Pasjonatka i specjalistka nowych mediów w jednym. Nie ma nowinki e-marketingowej, o której nie wiedziałaby jeszcze przed śniadaniem. Świetny taktyk i animator, nasza agencyjna Królowa Instagrama. Pociąga ją estetyka, a źle wykadrowane zdjęcia potrafią śnić jej się po nocach w koszmarach.
Główny mózg i bijące serce agencji Robimy Social Media. Zadeklarowany wyznawca marketingu internetowego, fanatyk projektowania, optymalizacji taktyk reklamowych i efektywności. Świat bez Asany jest dla niego chaosem, a dzień bez wyczyszczonej listy tasków – dniem niepełnym.

Zostańmy w kontakcie

Ściskamy! #RobimyCoTrzeba #RobimySocialMedia