Kasia Maciejak

Jestem energicznym multi-taskerem z wiecznie optymistycznym spojrzeniem na świat (na pewno usłyszysz ode mnie, że coś jest super). Kocham zmiany i szybko się adaptuję. Wierzę, że słowa mają moc i że nie ma takiego problemu, na który nie pomoże jasna, klarowna komunikacja (i może jeszcze dobra herbata).

W agencji odpowiadam przede wszystkim za treści, strategie komunikacji marki i ścieżki konsumenckie. Marketingiem zajmuję się od 5 lat, a moje zawodowe korzenie wykiełkowały z sektora usług i obsługi klienta. Dlatego marketing społecznościowy to dla mnie coś więcej niż liczby i wykładnicze zwiększanie sprzedaży. To tworzenie wartościowych relacji i nawiązywanie kontaktów z prawdziwymi ludźmi po drugiej stronie ekranu, którzy czują, myślą i marzą – tak jak Ty, czy ja. Bo to nie content, a klient is the king!

Kiedy nie piszę dla innych, piszę dla siebie, skaczę na jednej nodze po leśnych ścieżkach i zastanawiam, co by dobrego zjeść. Marzy mi się życie w drodze i podróż, dzięki której otworzę oczy na świat jeszcze szerzej.