loader image
Agencja, która robi więcej.

Robimy reklamy, które działają

Chcesz, żeby Twoje kampanie reklamowe sprzedawały, a nie przepalały budżet?

Docieramy do Twoich klientów m.in na takich portalach jak Facebook, Instagram, LinkedIn oraz Pinterest i maksymalizujemy wyniki. Jak? Poprzez sprawdzone metody reklamowe, komunikację dopasowaną do Twojej grupy docelowej i stałą optymalizację kampanii. Trzymamy rękę na pulsie i wartościowo odżywiamy Twoją stronę lub dział sprzedaży potencjalnymi klientami – a Ty masz więcej czasu na to, w czym jesteś niezastąpiony.

Z nami masz:

Robimy wciągające profile

Z nami masz:

Jak Cię widzą, tak Cię polubią. Kiedy fan page jest zaniedbany, a społeczność nieaktywna – cała fatyga na nic.

Dlatego poprawę wizerunku Twojej marki w Internecie stawiamy na pierwszym miejscu. Jak to robimy? Znajdujemy dobre cechy, które wyróżnią Cię na tle konkurencji i oprócz angażowania odbiorców, dostarczamy całe mnóstwo nieszablonowych pomysłów, trafionych ich gusta. Prowadzimy profile na Facebooku, Instagramie, LinkedInie i Pintereście. Niech Cię pokochają!

Robimy dla Ciebie więcej

Masz jednego, stałego opiekuna projektu – ale na Twój sukces pracuje cały zespół i suma naszych różnorodnych doświadczeń.

Gwarancja stałego kontaktu z opiekunem w wygodnej dla Ciebie formie.
W trosce o Twój komfort (zarówno w trakcie spotkań jak i w raportach), mówimy tym samym językiem, co Ty. Na pewno się zrozumiemy.
Decyzję o współpracy podejmujesz na podstawie bezpłatnego audytu, konsultacji i konkretnego harmonogramu przyszłych działań. Nic w ciemno!

Poznaj nas

Paweł Wach • CEO Robimy Social Media

Agencja Social Media, która pracuje i z głową, i z sercem. Tak się da!

Wiemy, że media społecznościowe mają moc. W świecie, który masowo przechodzi w tryb online, nie sposób już nie istnieć w Internecie. Jednak nie dla samej sztuki – a dla ludzi.

Dlatego naszym głównym celem jest realny wpływ na długofalowy rozwój biznesów naszych klientów. Podążamy we wspólnie określonym kierunku. Szkoda czasu na domysły, taśmową produkcję treści bez porozumienia i strategii komunikacji. Dla nas liczą się jasno określone cele, transparentne zasady, partnerskie stosunki, sprawny przepływ informacji… i Ty.

To właśnie dla Ciebie robimy.
Robimy
porządną robotę.  jak dla siebie.  z sercem. Social Media.

Zaufali nam

Agata Bitowt - JURA Poland
Agata Bitowt - JURA Poland@JuniorBrandManager
Czytaj więcej
Niesamowita wiedza, którą potrafią dostosować pod indywidualne potrzeby danej firmy. Szczera i bezpośrednia komunikacja, bez obiecywania rzeczy niemożliwych, ale mimo to cały czas z wysoko postawioną poprzeczką. Pracując z Robimy Social Media nie mam poczucia „przepalonego budżetu” – oni naprawdę z każdej kampanii chcą wycisnąć maximum J Wyniki bronią się same, z całego serca polecam współpracę z tą firmą!
Łukasz Nowak - Klub Podróżników Soliści
Łukasz Nowak - Klub Podróżników Soliści@FounderCEO
Czytaj więcej
Social Media to nasz główny kanał sprzedaży, dlatego bardzo zależało nam na doborze odpowiednich osób do prowadzenia kompleksowych działań w tym obszarze. Współpracujemy razem od 2017 roku, co tylko potwierdza fakt, że nie wyobrażamy sobie współpracy obecnie z inną agencją.
Justyna Patecka - Paprotnik.pl
Justyna Patecka - Paprotnik.pl@Właścicielka
Czytaj więcej
Współpraca z ekipą z Robimy Social Media była strzałem w dziesiątkę. Urzekli mnie podejściem do tematu oraz analizą potrzeb Paprotnika. Na każdym etapie współpracy mogłam liczyć na pełne zaangażowanie oraz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Ponadto ich wsparcie w trudnym czasie pandemii było nieocenione, za co ogromnie dziękuję. Z całym przekonaniem polecam współpracę z tą świetna grupą osób.
Adam Tkaczyk - Kaizen Yourself
Adam Tkaczyk - Kaizen Yourself@Founder
Czytaj więcej
Jeżeli zależy Ci na wsparciu w Social Mediach zaproś do swojego zespołu ludzi z robimysocialmedia.pl. W ten sposób zyskujesz samodzielnych graczy, którzy grają w tej samej drużynie, realizując wspólne cele, działając i myśląc o Twojej firmie, jak o własnej. Wystarczy nadać kierunek, wesprzeć ich, a oni zajmą się całą resztą 😉
Szymon Sikorski - Publicon.
Szymon Sikorski - Publicon.@Poruszyciel
Czytaj więcej
Paweł jest bardzo merytoryczny w swojej pracy. Do każdego projektu podchodzi z dużym zaangażowaniem, które nie gaśnie w trakcie. Podczas współpracy można liczyć na jego wiedzę, doświadczenie i wsparcie, które bez wątpienia pomagają w prowadzeniu kampanii online. Rezultaty prowadzonych kampani podsumowuje w równie rzetelnych raportach.
Łukasz Porębski - Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
Łukasz Porębski - Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych@WicePrezes
Czytaj więcej
Podejście Pawła do promocji w social media cechuje świeżość, a zarazem wysoka jakość. Na każdym etapie wykazuje maksymalne zaangażowanie, optymizm i nastawienie na wymierne efekty, co jest bardzo ważne w rozwoju i wzroście wyników firmy.
Jakub Pawłowski - siła wewnętrzna
Jakub Pawłowski - siła wewnętrzna@Właściciel
Czytaj więcej
Współpraca z Robimy Social Media przysporzyła mi masę problemów. Ilość zapytań wzrosła o 400 %, klienci szukający mebli do całych mieszkań zasypują nas ofertami, i nawet 6 miesięczne terminy ich nie odstraszają. Przez Pawła musiałem zatrudnić dodatkowych pracowników, aby nadążyć z realizacjami. Przez to w okresie pandemii, gdzie raczej wszyscy zwalniają pracowników, jestem narażony na ciągłą zazdrość kolegów po fachu. Nie polecam wszystkim, którzy liczą, że nie będą mieli więcej zamówień.
Małgorzata Siarkiewicz - Integrity Media
Małgorzata Siarkiewicz - Integrity Media@CoOwner
Czytaj więcej
Firma Robimy Social Media nie tylko ROBI SM, ale również: ustala wspólne strategie długoterminowe, prowadzi projekty interdyscyplinarne, wykorzystuje nowoczesne technologie, jest doradcą klienta, zawsze "o krok" przed konkurencją. W efekcie - cel projektu jest zawsze osiągnięty, a klienci usatysfakcjonowani. POLECAMY!
Marcin Glądała - Ogólnipolskie Badanie Podróżników
Marcin Glądała - Ogólnipolskie Badanie Podróżników@CoOwner
Czytaj więcej
Praca z RSM przy Ogólnopolskim Badaniu Podróżników, to gwarancja pewności, jakości i wsparcia, dzięki którym co roku w badaniu bierze udział kilka tysięcy podróżników.
Tomasz Moor - lejkisprzedazowe.pl
Tomasz Moor - lejkisprzedazowe.pl@GrowthHacker
Czytaj więcej
Z Robimy Social Media działam w ramach projektu lejkisprzedazowe.pl. Ze spokojem i pewnością polecam ich usługi swoim klientom bo zawsze byłem i jestem pod wrażeniem ich zaangażowania i wyników.

Poznajmy się...

...i zostańmy w kontakcie

Co jeszcze musisz o nas wiedzieć?

W naszym sercu bije Wrocław, ale przecież Internet nie zna granic. Dlatego nie ważne skąd jesteś, razem na pewno znajdziemy wspólny język i dobry pomysł na Twój marketing w Social Media! Bez względu na to, ile kilometrów dzieli nas w świecie rzeczywistym – w świecie online jesteśmy tuż obok, zawsze dostępni. Jeśli masz ochotę spotkać się osobiście lub wirtualnie – zawsze chętnie omówimy wszystkie ważne elementy takie jak strategia, czy nasze wspólne pomysły i wizje na prowadzenie Social Mediów. Przecież podstawą sukcesu jest wzajemne zaufanie i poczucie, że gramy do tej samej bramki.
To co – robimy marketing w Social Media razem?