Przyciągnij uwagę,
dzięki świeżym treściom.

Chcesz się wyróżnić w Social Media – wyróżnij się contentem. Dobre treści zwiększają świadomość marki, przyciągają nowych klientów, obniżają koszty kampanii reklamowych i wzmacniają lojalność. Mamy wiedzę, narzędzia i głowy pełne pomysłów, które z przyjemnością wykorzystamy do stworzenia dla Twojej marki unikatowego contentu.

Czego możesz oczekiwać?

Partnerstwa

Zyskasz nie tylko ludzi od robienia treści, ale przede wszystkim partnerów do planowania rozwoju Twojej marki w digitalu. Projektem opiekuje się specjalista z min. 4-letnim doświadczeniem w branży, który identyfikuje potrzeby i na bieżąco wychodzi z inicjatywą rozwiązań.

Indywidualnego podejścia

Każda marka jest inna, każda zasługuje na własny styl komunikacji. Współpracę rozpoczynamy od lepszego poznania Twojego biznesu. Wczuwamy się w potrzeby Twoje i Twoich klientów. Dzięki czemu tworzymy spójne i dopasowane treści.

Zaangażowania

Nie tylko robimy social media, my nimi żyjemy! Monitorujemy trendy, testujemy nowości, a do kreacji i komunikacji przywiązujemy szczególną uwagę. Możesz zapomnieć o generowaniu treści kopiuj-wklej, na gotowych patentach – do każdej publikacji podchodzimy z indywidualnym pomysłem.

Analizy i optymalizacji

Na bieżąco śledzimy dane, a na koniec miesiąca tworzymy szczegółowy raport. Mierzymy skuteczność poszczególnych treści i dajemy przestrzeń na Twoje uwagi. Planując kolejne, wracamy do wcześniejszych wniosków i wprowadzamy zmiany. Wszystko po to, aby wykręcić jak najlepsze wyniki.

Co robimy i ile to kosztuje?

KEY VISUAL SOCIAL MEDIA

Identyfikacja wizualna — fonty, kolory, elementy, szablony. Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia spójnych social mediów.

Key Visual Social Media: od 500 zł

GRAFIKA

Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest… i nie tylko! Grafiki tworzymy w każdym formacie i na każdy kanał.

Grafika: od 100 zł

ANIMACJA

Chcesz dodać trochę ruchu? Nie ma sprawy.
Od prostych animacji do kilkudziesięciosekundowych klipów. Ożywimy każdy element, dodamy przejścia i muzykę. Sprawimy, że statyk nabierze nowej formy, a Twój post lub reklama wyróżni się w morzu treści.

Animacja: od 300 zł

ILUSTRACJE

Potrzebujesz brand hero, a może chcesz opowiedzieć historię swojej marki w niepowtarzalny sposób? Stworzymy dla Ciebie dedykowane ilustracje.

Ilustracje: od 500 zł

ROLKI

Reelsy, tiktoki, shortsy… Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest krótka, dynamiczna, wertykalna forma. Zmontujemy wideo, dodamy napisy, muzykę, przejścia, efekty specjalne. Pracujemy na materiałach stockowych, dostarczonych przez Ciebie lub stworzony przez nas — jeśli jest taka potrzeba!

Rolki: od 300 zł

VERTICAL PHOTO & VIDEO

Robimy zdjęcia i wideo na miarę Social Media. Pionowe, produktowe lub z udziałem modelów. Takie, które idealnie sprawdzą się na profilach i w reklamach.

Vertical Photo & Video: od 1000 zł za sesję 

SESJE PHOTO & VIDEO

Zorganizujemy dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową oraz nakręcimy klipy wideo. Od briefu, poprzez realizację, po postprodukcję. Zaopiekujemy się każdym elementem.

Sesja Photo & Video: wycena indywidualna

COPYWRITING SOCIAL MEDIA

Tworzymy treści postów i reklam, biogramy, opisy, scenariusze wideo. Wszędzie tam, gdzie w social mediach potrzebny jest tekst, jesteśmy my.

Copywriting: od 40 zł / 1000 zss

USER GENERATED CONTENT

Organizujemy współpracę z twórcami, którzy stworzą zdjęcia lub wideo dla Twojego produktu, lub usługi. Znajdujemy twórców, przejmujemy kwestię organizacyjną, przygotujemy brief i dopilnowujemy efektu. W skrócie: Ty mówisz, co potrzebujesz, my zajmujemy się całą resztą.

UGC: od 600 zł

TRANSMISJE NA ŻYWO

Przenosimy live na wyższy poziom. Zajmiemy się organizacją transmisji na żywo i zadbamy o nagranie, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości.

Transmisje na żywo: wycena indywidualna

RELACJE Z WYDARZEŃ

Wybierasz się na targi, organizujesz event, a może jesteś partnerem wydarzenia? Nasz specjalista pojedzie z Tobą i zadba o relację z wydarzenia na Twoich social mediach.

Relace z wydarzeń: wycena indywidualna

Robimy wielkie rzeczy
w luźnej atmosferze

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Transparentność

Masz wgląd w nasze działania. Przed realizacją otrzymujesz koncepcję do akceptu, na bieżąco jesteś informowany o kolejnych krokach.

Więcej, niż Social Media

Specjalizujemy się w Socialach, ale rozumiemy, że ich sukces jest zależny od wielu innych składowych, dlatego nasze analizy i rekomendacje dotyczą także innych obszarów Twojego marketingu.

Jak wygląda proces podjęcia współpracy?

1. Wypełniasz formularz i otrzymujesz na brief

2. W przeciągu trzech dni spotykamy się na konsultacje, po których przesyłamy ofertę

3. Podpisujemy umowę

4. W dwa tygodnia wypracowujemy założenia strategiczne oraz ustalamy mierniki sukcesu dla pierwszych trzech miesięcy współpracy

5. Po przepracowaniu trzech miesięcy przygotowujemy długoterminowy plan rozwoju działań reklamowych

Wypełnij formularz i spotkajmy się na konsultacjach

Po wypełnieniu formularza automatycznie otrzymasz maila z briefiem, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznać Twój biznes i aktualne wyzwania.