Wyróżnij się
w social media

dzięki kreatywnym profilom.

Nie wystarczy tylko publikować – trzeba mieć na to pomysł. Tworzenie harmonogramu, budowanie zaangażowanej społeczności, zaskakiwanie kreacją i odpowiadanie na trendy. Robimy Social Media z sercem i z głową. Łączymy pomysłowe rozwiązanie ze sprawdzonymi technikami, a Twój biznes na tym korzysta.

Czego możesz oczekiwać?

Partnerstwa

Zyskasz nie tylko człowieka od postów, ale przede wszystkim partnerów do planowania rozwoju Twojej marki w digitalu. Profile prowadzi specjalista z min. 4-letnim doświadczeniem w branży, który jest dostępny codziennie, raportuje wyniki minimum 2 razy w miesiącu i na bieżąco identyfikuje potrzeby i wychodzi z inicjatywą rozwiązań.

Indywidualnego podejścia

Każda marka jest inna, każda zasługuje na własny styl komunikacji. Współpracę rozpoczynamy od lepszego poznania Twojego biznesu. Wczuwamy się w potrzeby Twoje i Twoich klientów i tworzymy taktykę Social Media. Dzięki czemu tworzymy spójne i dopasowane treści. 

Zaangażowania

Nie tylko robimy social media, my nimi żyjemy! Monitorujemy trendy, testujemy nowości, a do kreacji i komunikacji przywiązujemy szczególną uwagę. Możesz zapomnieć o generowaniu treści na szablonach, do każdej publikacji podchodzimy z indywidualnym pomysłem.

Analizy i optymalizacji

Na bieżąco śledzimy dane, a na koniec miesiąca tworzymy szczegółowy raport. Mierzymy skuteczność poszczególnych postów i dajemy przestrzeń na Twoje uwagi. Planując kolejne treści, wracamy do wcześniejszych wniosków i wprowadzamy zmiany. Wszystko po to, aby wykręcić jak najlepsze wyniki.

Co robimy?

Zarządzanie profilami

Profilami opiekujemy się jak swoimi. Dbamy o wygląd i dopasowanie do wszystkich wytycznych, a kiedy pojawia się nowinka – sprawdzamy, jak możemy ją wykorzystać w dla Twojego biznesu.

Content Social Media

Tworzymy grafiki, animacje, wideo, bo to one są fundamentem udanych profili. Na początku współpracy wypracowujemy layouty na bazie Twojej dotychczasowej komunikacji lub tworzymy nowe od zera. Każdego miesiąca wprowadzamy i testujemy nowe pomysły.

Moderacja

Dbamy o komunikację na linii marka — odbiorcy. W ramach moderacji odpowiadamy na wzmianki, komentarze i wiadomości na wszystkich kanałach, udzielamy się na grupach tematycznych i wchodzimy w interakcje z targetem. 

Konkursy i rozdania

Angażujemy społeczność poprzez konkursy i rozdania. Od pomysłu, przez organizacje, po ogłoszenie zwycięzców. 

Robimy wielkie rzeczy
w luźnej atmosferze

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Transparentność

Masz wgląd w nasze działania i aktualne wyniki (dostęp do konta reklamowego, harmonogramu publikacji, i postępu w spełnieniu celów). Prace podsumowujemy w tygodniowych sprintach i comiesięcznych raportach.

Więcej, niż Social Media

Specjalizujemy się w Socialach, ale rozumiemy, że ich sukces jest zależny od wielu innych składowych, dlatego nasze analizy i rekomendacje dotyczą także innych obszarów Twojego marketingu.

Lista usług

Ile kosztują profile w Social Media?

Obsługa Social Media

Na cenę publikacji składa się:

 • zamysł
 • content graficzny / wideo
 • copy (tekst)
 • akceptacja i dwie tury poprawek
 • publikacja
 • raport

Ceny publikacji:

 • Publikacja statyczna: od 200 zł
 • Publikacja dynamiczna (animacja): od 350 zł
 • Publikacja wideo (reels): od 400 zł
 • Publikacja stories (3-5 kafli): od 200 zł
 • Moderacja profili: od 415 zł / mc

Wsparcie reklamowe profili

Rekomendujemy wsparcie reklamowe dla każdego profilu, aby maksymalnie wykorzystać potencjał — docierać do nowych osób i budować zaangażowaną społeczności.

Minimalne rekomendowane budżety:

 • od 50 zł na publikację
 • od 300 zł na rozwój społeczności

Obsługa wsparcia reklamowego profili: 600 zł

Jak wygląda proces podjęcia współpracy?

1. Wypełniasz formularz i otrzymujesz na brief

2. W przeciągu trzech dni spotykamy się na konsultacje, po których przesyłamy ofertę

3. Podpisujemy umowę

4. W dwa tygodnia wypracowujemy założenia strategiczne oraz ustalamy mierniki sukcesu dla pierwszych trzech miesięcy współpracy

5. Po przepracowaniu trzech miesięcy przygotowujemy długoterminowy plan rozwoju działań reklamowych

Wypełnij formularz i spotkajmy się na konsultacjach

Po wypełnieniu formularza automatycznie otrzymasz maila z briefiem, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznać Twój biznes i aktualne wyzwania.