Wykorzystaj pełny potencjał
social mediów i google

dzięki kampaniom reklamowym!

Postowanie w social mediach bez wsparcia reklamowego, to niewykorzystywanie korzyści, jakie możesz osiągnąć docierając do nowych odbiorców. A z kolei reklamowanie się bez konkretnego planu przyniesie tylko puste zasięgi i aktywności. Tworzymy kampanie reklamowe w Social Media i Google, które w zaplanowany sposób osiągają Twoje cele biznesowe.

Czego możesz oczekiwać?

Partnerstwa

Tego, że nie tylko zyskasz wykonawcę swoich kampanii, ale także partnerów do planowania rozwoju Twojej marki w digitalu. Projekty prowadzi specjalista z min. 4 letnim doświadczeniem w branży, który jest dostępny codziennie, a wyniki raportuje 1 x w tygodniu.

Maksymalizacji efektów

Tego, że nie zrealizujemy media planu w 100%. Jeżeli zrealizowalibyśmy plan na reklamy dokładnie tak jak zakładaliśmy oznaczałby, że w trakcie kampanii nie analizujemy wyników. Zawsze migrujemy budżetami tam, gdzie ich wykorzystanie będzie najefektywniejsze dla biznesu – wszystko zależy od aktualnych stawek i wyników.

Topowego poziomu kreacji i komunikacji

Tego, że przyłożymy o wiele większą uwagę do kreacji i komunikacji, niż jesteś do tego przyzwyczajony/a.​

Co robimy?

Kampanie w Social Media

Prowadzimy kampanie reklamowe we wszystkich mediach społecznościowych dla celów wizerunkowych, jak i sprzedażowych. Po poznaniu Twojego biznesu i aktualnych wyzwań rekomendujemy odpowiednie kanały reklamowe i plan rozwoju obecności w Social Mediach.

Kampanie w Google Ads​

Prowadzimy kampanie reklamowe w Google oraz YouTube. Tworzymy media plany, które łączą w sobie systemy Google-a i Sociali, tak aby zmaksymalizować wynik prowadzonych kampanii.

Content do Reklam

Dla wszystkich kampanii tworzymy grafiki, animacje oraz wideo, bo to one są fundamentem udanych kampanii. Na początku współpracy wypracowujemy layouty na bazie Twojej dotychczasowej komunikacji lub tworzymy nowe od zera.

 

Analityka

Zawsze wspólnie określamy i wdrażamy pomiary kluczowych zdarzeń, tak aby raportować Ci realne przełożenie kampanii na biznes, a nie tylko puste kliki czy zasięgi. Na początku współpracy przeprowadzamy audyt analityki i ruszamy dopiero wtedy, kiedy mamy pewność, że dane zbierają się poprawnie.

 

Robimy wielkie rzeczy
w luźnej atmosferze

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Transparentność

Masz wgląd w nasze działania i aktualne wyniki (dostęp do konta reklamowego, harmonogramu publikacji, i postępu w spełnieniu celów). Prace podsumowujemy w tygodniowych sprintach i comiesięcznych raportach.

Więcej, niż Social Media

Specjalizujemy się w Socialach, ale rozumiemy, że ich sukces jest zależny od wielu innych składowych, dlatego nasze analizy i rekomendacje dotyczą także innych obszarów Twojego marketingu.

Lista usług

Ile kosztują reklamy w Social Media oraz Google?

Kampanie social media

Obsługa reklam 

  • wsparcie reklamowe profili – od 800 zł 
  • reklamy dla usług od 2000 zł 
  • reklamy dla e-commerce od 2500 zł  msc 

W wycenie ujęte jest wsparcie graficzne (1 animacja, 3 grafiki i 4 reformaty miesięcznie)

Budżety reklamowe

  • od 3.000 zł
Działania strategiczne + analityka
Przed startem kampanii wypracowujemy założenia strategiczne w zależności od potrzeb projektu oraz przeprowadzamy niezbędne wdrożenia analityczne. Koszt tego etapu to min. 1500 zł jednorazowo. 

Kampanie Google

Obsługa reklam

  • wyszukiwarka od 1200 zł / msc
  • wyszukiwarka + GDN od 1500 zł / msc
  • reklamy dla e-commerce od 2500 zł / msc

Budżety reklamowe 

  • Search: od 1250 zł 
  • Pozostałe typy: do estymacji 
 
Działania strategiczne + analityka
Przed startem kampanii wypracowujemy założenia strategiczne w zależności od potrzeb projektu oraz przeprowadzamy niezbędne wdrożenia analityczne. Koszt tego etapu to min. 1500 zł jednorazowo. 

 

Jak wygląda proces podjęcia współpracy?

1. Wypełniasz formularz i otrzymujesz na brief

2. W przeciągu trzech dni spotykamy się na konsultacje, po których przesyłamy ofertę

3. Podpisujemy umowę

4. W dwa tygodnia wypracowujemy założenia strategiczne oraz ustalamy mierniki sukcesu dla pierwszych trzech miesięcy współpracy

5. Po przepracowaniu trzech miesięcy przygotowujemy długoterminowy plan rozwoju działań reklamowych

Wypełnij formularz i spotkajmy się na konsultacjach

Po wypełnieniu formularza automatycznie otrzymasz maila z briefiem, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznać Twój biznes i aktualne wyzwania.