Robimy Social Media
i z głową, i z sercem

Tak się da!

Masz ochotę poznać nas bliżej?

Na marketing patrzymy szeroko, biznesowo i często zaskakująco – a w sytuacjach, które z pozoru wydają się bez wyjścia, dostrzegamy możliwości i szanse na rozwój. A potem je realizujemy!

Nad każdym projektem czuwa jeden, stały opiekun – ale na Twój sukces pracuje cały zespół i suma naszych różnorodnych doświadczeń.

Stawiamy na

Dzięki regularnym okazjom do rozmów i feedbacków.
Dzięki zaufaniu, powierzeniu odpowiedzialności, pracy zdalnej i mobilnym godzinom.
Dzięki wzajemnemu wsparciu i codziennego spędzania czasu w otwartym i zgranym zespole.
Dzięki licznym szkoleniom i indywidualnemu podejściu do Twoich celów i predyspozycji.

Zespół pod lupą

Główny mózg i bijące serce agencji Robimy Social Media. Zadeklarowany wyznawca marketingu internetowego, fanatyk projektowania, optymalizacji taktyk reklamowych i efektywności. Świat bez Asany jest dla niego chaosem, a dzień bez wyczyszczonej listy tasków – dniem niepełnym. A przy okazji – całkiem niezły z niego szef!
Specjalistka e-marketingu, strateg i mistrz dążenia do celu. Dzięki doświadczeniu w różnych branżach (od gastro, przez motoryzację, po e-commerce), świetnie dopasowuje się do klienta i znajduje odpowiedzi na nawet najbardziej wyszukane potrzeby. Jest konkretnie, że hej!
Pasjonatka i specjalistka nowych mediów w jednym. Nie ma nowinki e-marketingowej, o której nie wiedziałaby jeszcze przed śniadaniem. Świetny taktyk i animator, nasza agencyjna Królowa Instagrama. Pociąga ją estetyka, a źle wykadrowane zdjęcia potrafią śnić jej się po nocach w koszmarach.
Jej bliskimi przyjaciółkami są optymalizacja i testowanie. KPI są dla niej priorytetem, który dowozi z dodatkiem. W wolnym czasie odkrywa nowe miejsca na świecie, co przynosi jej sporo marketingowych inspiracji. Żadna branża nie jest jej obca, nawet typowo męska – budowlana.

Więzi są dla niej najważniejsze, zarówno w życiu, jak i w pracy. Kładzie nacisk na budowanie długotrwałych relacji z Klientami. Praca pod presją czasu nie jest jej straszna, dlatego możesz mieć pewność, że zaopiekuje się Twoim ASAP-em i doskonale poukłada zadania. W wolnym czasie czyta o psychologii i zgłębia tajemnice ludzkiej psychiki, albo podróżuje – im zimniej i dalej na północ, tym lepiej.

Swoimi animacjami wpuszcza do świata social media trochę magii. Potrafi wprowadzić ruch do każdej reklamy i sprawić, że nikt jej nie przescrolluje. Oprócz animacji nie straszne jej żadne infografiki, retusze czy fotomontaże. Jej głównym celem przy projektowaniu jest spójność identyfikacji.

Specjalistka od zadań specjalnych. Kreatywna, uśmiechnięta i wielozadaniowa. Instagram i Facebook nie mają przed nią tajemnic. Z trendami w social mediach jest zawsze na bieżąco, a kampanie z influencerami potrafi ogarnąć od A do Z (i to z zamkniętymi oczami!).

Pogromca Photoshopa, Illustratora i InDesign, od których nam na samą myśl kręci się w głowach. Jest jak graficzny multitool – a kiedy pisze nam „jestem w gazie!”, projekty sypią się jak z rękawa. Ma oko do szczegółów i precyzję w każdej kresce. A w reklamie? Nie przepuści żadnego niewyjustowanego nagłówka!

Tworzenie contentu na social media to jego ulubione zadanie. Przygotowuje intrygujące koncepcje graficzne, które otula słowami, niczym mięciutką kołderką. Dba o to, by w treściach nie było litrówek i by przecinki nie stały w niewłaściwych, miejscach. Dzięki temu całość tworzy efekt wow!

Jego umiejętności to nożyczki, które rozwiązują gordyjski węzeł skomplikowanych kampanii reklamowych. Specjalizuje się w Google & Bing Ads oraz analityce internetowej, a jego holistyczne podejście do digital marketingu łączy kreatywność z analitycznym myśleniem. Po godzinach? Oddaje się pasji motocyklowej, eksplorując nowe trasy i tory wyścigowe.

Psst! Chcesz do nas dołączyć?​

Więcej rąk na pokładzie naszej agencji to więcej dobra, które możemy razem zrobić! Kliknij, żeby zobaczyć, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy – a nóż okaże się, że któreś z nich jest skrojone idealnie pod Ciebie?

Psst! Chcesz do nas dołączyć?

Więcej rąk na pokładzie naszej agencji to więcej dobra, które możemy razem zrobić! Kliknij, żeby zobaczyć, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy – a nóż okaże się, że któreś z nich jest skrojone idealnie pod Ciebie?

To co, Robimy Social Media razem?​​

A może po prostu się spotkajmy?

W naszym sercu bije Wrocław — ale przecież Internet nie zna granic i aktualnie nadajemy z Tymbarku, Zakopanego, Wrocławia, Lizbony i przestrzeni powietrznej między Barceloną a Warszawą… Więc bez względu na to, ile kilometrów dzieli nas w świecie rzeczywistym – w świecie online jesteśmy tuż obok, zawsze dostępni! Dlatego nie ważne, gdzie prowadzisz swój biznes – razem na pewno znajdziemy wspólny język i dobry pomysł na Twój marketing w Social Media, a nawet pomożemy rozłożyć na łopatki tak ważne tematy, jak strategia komunikacji w sieci czy budowa wizerunku online.

Jeśli masz ochotę spotkać się osobiście lub wirtualnie – jesteśmy na tak! Przecież podstawą sukcesu jest wzajemne zaufanie i poczucie, że gramy do tej samej bramki.