Szukasz partnera
do reklamy w Social Media?

Poznaj nas i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie!

Opisz nam wyzwanie, z jakim się zmagasz lub dowiedz się więcej!

Co oferujemy?

Kampanie reklamowe

Dążymy do maksymalizacji sprzedaży przez Social Media. Prowadzimy kampanie reklamowe w systemach: Meta (Facebook), LinkedIn, Twitter, Pinterest, Tik Tok. 

Obsługa profili

Tworzymy profile, które angażują społeczność i mają przełożenie na wyniki biznesowe Twojej firmy. Prowadzimy profile na portalach: Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Tik Tok. 

Influencer Marketing

Prowadzimy kampanie z twórcami, które pomagają wzrastać Twoim profilom, zwiększać świadomość Twoich produktów lub usług oraz bezpośrednio mają przełożenie na wynik.

Grafika, animacja oraz copywriting

Tworzymy nowoczesne grafiki i animacje na Twoje profile i do Twoich reklam. Wspieramy copywritersko tam, gdzie tego potrzebujesz – w postach, na stronie, blogu, czy w newsletterze.

Dlaczego warto nas sprawdzić?

Wychodzimy od strategii

Nie piszemy tylko postów, realizujemy strategię marketingową firmy. Przygotowujemy strategię, dzięki której wyróżnisz się w Social Media, a także wzmocnisz inne obszary marketingu Twojej firmy.

Koncentrujemy się na wynikach

Traktujemy Social Media jako narzędzie wspierające lub realizujące sprzedaż. Prezentujemy i wnikliwie raportujemy wpływ Social Mediów na rozwój Twojego biznesu. Rekomendujemy zmiany zwiększające efektywność całego digital marketingu.

Niezależni od podwykonawców

Każdy element usługi realizujemy wewnątrz RSM, co zapewnia szybkość i powtarzalną jakość realizacji, a także jest wygodne dla Ciebie w codziennej komunikacji.

Nasze realizacje

Kampanie digital dla Jura Poland

Od 2021 roku jesteśmy odpowiedzialni za kampanie w Internecie marki Jura Poland.

Kampanie w Social Media dla Soliści Adventure Club

Od 2018 roku odpowiadamy za kampanie w Social Media marki Soliści Adventure Club.

Content i Lead Ads dla Seagate

Przygotowujemy grafiki, copy, tłumaczenia, landing page oraz kampanie Lead Ads dla marki Seagate.

Agata Bitowt

@JURA

Niesamowita wiedza, którą potrafią dostosować pod indywidualne potrzeby danej firmy. Szczera i bezpośrednia komunikacja, bez obiecywania rzeczy niemożliwych, ale mimo to cały czas z wysoko postawioną poprzeczką. Pracując z Robimy Social Media nie mam poczucia „przepalonego budżetu” – oni naprawdę z każdej kampanii chcą wycisnąć maximum. Wyniki bronią się same, z całego serca polecam współpracę z tą agencją!

Łukasz Nowak

@Solisci.Adventure.Club

Social Media to nasz główny kanał sprzedaży, dlatego bardzo zależało nam na doborze odpowiednich osób do prowadzenia działań w tym obszarze. Współpracujemy razem od 2018 roku, co tylko potwierdza fakt, że nie wyobrażamy sobie, aby inna agencja odpowiadała za nasze kampanie w Social Mediach.

Łukasz Porębski

@Stowarzyszenie.Inwestorow.Indywidualnych

Podejście RSM do promocji w social media cechuje świeżość, a zarazem wysoka jakość. Na każdym etapie wykazuje maksymalne zaangażowanie, optymizm i nastawienie na wymierne efekty, co jest bardzo ważne w rozwoju i wzroście wyników firmy.

Karolina Gregorczyk

@SafeKiddo

Robimy Social Media to był strzał w 10! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Agencja wychodzi z inicjatywą, a współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Anna Pilarska & Sylwia Gorzkowska

@Cerko

Dialog z klientem i umiejętność dostosowania się do jego potrzeb to zdecydowanie mocna strona zespołu Robimy Social Media.

Tom Wilusz

@Lordicon

Zdecydowanie polecam współprace z RSM; mają szeroki wachlarz usług do których podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Agata Piłat

@OniszczukAssociates

Bardzo polecam RSM! Największe plusy, to: bardzo sprawny i przyjazny w odbiorze kontakt, dokładność w pracy, oraz samodzielne proponowanie rozwiązań, które wykraczają poza podstawowy zakres usług. Właśnie o to chodzi zatrudniając specjalistów z danej branży, aby oni potrafili nam doradzić, co należy poprawić, zmienić czy dodać. Od RSM to dostaniecie 🙂

Elena Zhukova

@OKRPOLAND

Profesjonalne i elastyczne podejscie do klienta! Mnóstwo wartościowych wskazówek i materiałów! Polecamy!

Krok po kroku do wielkich rezultatów

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Gwarancja kontaktu

Opiekun jest dostępny w godzinach 9-17 w wygodnej dla Ciebie formie (mail, telefon, slack, messanger) 5 dni w tygodniu.

Trasparentność

Masz wgląd w nasze działania i aktualne wyniki (dostęp do konta reklamowego, harmonogramu publikacji i postępu w spełnieniu celów). Prace podsumowujemy  w tygodniowych sprintach i comiesięcznych raportach.

Poznajmy się!

Przeprowadzimy audyty Twoich profili, poznamy Twoje wyzwanie i krok po kroku pokażemy jak je rozwiązać.
Opisz wyzwanie

Zostańmy w kontakcie

Ściskamy! #RobimyCoTrzeba #RobimySocialMedia
Copyright © 2022. All Rights Reserved.