Szukasz partnera
do reklamy w Social Media?

Poznaj nas i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie!

Opisz nam wyzwanie, z jakim się zmagasz lub dowiedz się więcej!

Co oferujemy?

Kampanie reklamowe

Dążymy do maksymalizacji sprzedaży przez Social Media. Prowadzimy kampanie reklamowe w systemach: Meta (Facebook), LinkedIn, Twitter, Pinterest, Tik Tok. 

Obsługa profili

Tworzymy profile, które angażują społeczność i mają przełożenie na wyniki biznesowe Twojej firmy. Prowadzimy profile na portalach: Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Tik Tok. 

Influencer Marketing

Prowadzimy kampanie z twórcami, które pomagają wzrastać Twoim profilom, zwiększać świadomość Twoich produktów lub usług oraz bezpośrednio mają przełożenie na wynik.

Grafika, animacja oraz copywriting

Tworzymy nowoczesne grafiki i animacje na Twoje profile i do Twoich reklam. Wspieramy copywritersko tam, gdzie tego potrzebujesz – w postach, na stronie, blogu, czy w newsletterze.

Dlaczego warto nas sprawdzić?

Wychodzimy od strategii

Nie piszemy tylko postów, realizujemy strategię marketingową firmy. Przygotowujemy strategię, dzięki której wyróżnisz się w Social Media, a także wzmocnisz inne obszary marketingu Twojej firmy.

Koncentrujemy się na wynikach

Traktujemy Social Media jako narzędzie wspierające lub realizujące sprzedaż. Prezentujemy i wnikliwie raportujemy wpływ Social Mediów na rozwój Twojego biznesu. Rekomendujemy zmiany zwiększające efektywność całego digital marketingu.

Niezależni od podwykonawców

Każdy element usługi realizujemy wewnątrz RSM, co zapewnia szybkość i powtarzalną jakość realizacji, a także jest wygodne dla Ciebie w codziennej komunikacji.

Nasze realizacje

Kampanie digital dla Jura Poland

Od 2021 roku jesteśmy odpowiedzialni za kampanie w Internecie marki Jura Poland.

Kampanie w Social Media dla Soliści Adventure Club

Od 2018 roku odpowiadamy za kampanie w Social Media marki Soliści Adventure Club.

Content i Lead Ads dla Seagate

Przygotowujemy grafiki, copy, tłumaczenia, landing page oraz kampanie Lead Ads dla marki Seagate.

Agata Bitowt

@JURA

Niesamowita wiedza, którą potrafią dostosować pod indywidualne potrzeby danej firmy. Szczera i bezpośrednia komunikacja, bez obiecywania rzeczy niemożliwych, ale mimo to cały czas z wysoko postawioną poprzeczką. Pracując z Robimy Social Media nie mam poczucia „przepalonego budżetu” – oni naprawdę z każdej kampanii chcą wycisnąć maximum. Wyniki bronią się same, z całego serca polecam współpracę z tą agencją!

Łukasz Nowak

@Solisci.Adventure.Club

Social Media to nasz główny kanał sprzedaży, dlatego bardzo zależało nam na doborze odpowiednich osób do prowadzenia działań w tym obszarze. Współpracujemy razem od 2018 roku, co tylko potwierdza fakt, że nie wyobrażamy sobie, aby inna agencja odpowiadała za nasze kampanie w Social Mediach.

Łukasz Porębski

@Stowarzyszenie.Inwestorow.Indywidualnych

Podejście RSM do promocji w social media cechuje świeżość, a zarazem wysoka jakość. Na każdym etapie wykazuje maksymalne zaangażowanie, optymizm i nastawienie na wymierne efekty, co jest bardzo ważne w rozwoju i wzroście wyników firmy.

Karolina Gregorczyk

@SafeKiddo

Robimy Social Media to był strzał w 10! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Agencja wychodzi z inicjatywą, a współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Anna Pilarska & Sylwia Gorzkowska

@Cerko

Dialog z klientem i umiejętność dostosowania się do jego potrzeb to zdecydowanie mocna strona zespołu Robimy Social Media.

Krok po kroku do wielkich rezultatów

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Gwarancja kontaktu

Opiekun jest dostępny w godzinach 9-17 w wygodnej dla Ciebie formie (mail, telefon, slack, messanger) 5 dni w tygodniu.

Trasparentność

Masz wgląd w nasze działania i aktualne wyniki (dostęp do konta reklamowego, harmonogramu publikacji i postępu w spełnieniu celów). Prace podsumowujemy  w tygodniowych sprintach i comiesięcznych raportach.

Poznajmy się!

Przeprowadzimy audyty Twoich profili, poznamy Twoje wyzwanie i krok po kroku pokażemy jak je rozwiązać.
Opisz wyzwanie

Zostańmy w kontakcie

Ściskamy! #RobimyCoTrzeba #RobimySocialMedia
Copyright © 2022. All Rights Reserved.