Szukasz partnera
do reklamy w social media?

Poznajmy się, dzięki audytowi Twoich profili i konta reklamowego!

Dlaczego warto nas sprawdzić?

Tworzymy kampanie,
które działają​

Dążymy do maksymalizacji sprzedaży przez social media, jednak naszym nadrzędnym celem jest wzrost sprzedaży w Twojej firmie. Jeżeli widzimy potencjał w innych kanałach, to wychodzimy z rekomendacją.

Prowadzimy kampanie reklamowe w systemach: Meta (Facebook), Google Ads, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Tik Tok. 

Nie przepalamy budżetów

Wiemy, jaki jest cel i miernik sukcesu każdego działania, dzięki wspólnie wypracowanej strategii. Reagujemy, kiedy widzimy bardziej efektywne możliwości wykorzystania budżetu. 

Myślimy strategicznie

Przed rozpoczęciem działań poznajemy Twój produkt, grupę docelową, konkurencję oraz firmę. W trakcie współpracy aktualizujemy strategię, by dbać o wyróżniki Twojej marki w kategorii.

Nasze realizacje

Kampanie digital dla Jura Poland

Od 2021 roku jesteśmy odpowiedzialni za kampanie w Internecie marki Jura Poland.

Kampanie w Social Media dla Soliści Adventure Club

Od 2018 roku odpowiadamy za kampanie w Social Media marki Soliści Adventure Club.

Content i Lead Ads dla Seagate

Przygotowujemy grafiki, copy, tłumaczenia, landing page oraz kampanie Lead Ads dla marki Seagate.

Agata Bitowt

@JURA

Niesamowita wiedza, którą potrafią dostosować pod indywidualne potrzeby danej firmy. Szczera i bezpośrednia komunikacja, bez obiecywania rzeczy niemożliwych, ale mimo to cały czas z wysoko postawioną poprzeczką. Pracując z Robimy Social Media nie mam poczucia „przepalonego budżetu” – oni naprawdę z każdej kampanii chcą wycisnąć maximum. Wyniki bronią się same, z całego serca polecam współpracę z tą agencją!

Łukasz Nowak

@Solisci.Adventure.Club

Social Media to nasz główny kanał sprzedaży, dlatego bardzo zależało nam na doborze odpowiednich osób do prowadzenia działań w tym obszarze. Współpracujemy razem od 2018 roku, co tylko potwierdza fakt, że nie wyobrażamy sobie, aby inna agencja odpowiadała za nasze kampanie w Social Mediach.

Łukasz Porębski

@Stowarzyszenie.Inwestorow.Indywidualnych

Podejście RSM do promocji w social media cechuje świeżość, a zarazem wysoka jakość. Na każdym etapie wykazuje maksymalne zaangażowanie, optymizm i nastawienie na wymierne efekty, co jest bardzo ważne w rozwoju i wzroście wyników firmy.

Karolina Gregorczyk

@SafeKiddo

Robimy Social Media to był strzał w 10! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Agencja wychodzi z inicjatywą, a współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Anna Pilarska & Sylwia Gorzkowska

@Cerko

Dialog z klientem i umiejętność dostosowania się do jego potrzeb to zdecydowanie mocna strona zespołu Robimy Social Media.

#Robimy wielkie rzeczy w luźnej atmosferze

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Gwarancja kontaktu

Opiekun jest dostępny w godzinach 9-17 w wygodnej dla Ciebie formie (mail, telefon, slack, messanger) 5 dni w tygodniu.

Trasparentność

Masz wgląd w nasze działania i aktualne wyniki (dostęp do konta reklamowego, harmonogramu publikacji, i postępu w spełnieniu celów). Prace podsumowujemy  w tygodniowych sprintach i comiesięcznych raportach.

Poznajmy się!

Przeprowadzimy audyty Twoich profili i przygotujemy ofertę współpracy.
Opisz swoje wyzwanie

Zostańmy w kontakcie

Ściskamy! #RobimyCoTrzeba #RobimySocialMedia
Copyright © 2022. All Rights Reserved.