Szukasz partnera
do reklamy w social media?

Poznajmy się, dzięki audytowi Twoich profili i konta reklamowego!

Dlaczego warto nas sprawdzić?

Tworzymy kampanie,
które działają​

Dążymy do maksymalizacji sprzedaży przez social media, jednak naszym nadrzędnym celem jest wzrost sprzedaży w Twojej firmie. Jeżeli widzimy potencjał w innych kanałach, to wychodzimy z rekomendacją.

Prowadzimy kampanie reklamowe w systemach: Meta (Facebook), Google Ads, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Tik Tok. 

Nie przepalamy budżetów

Wiemy, jaki jest cel i miernik sukcesu każdego działania, dzięki wspólnie wypracowanej strategii. Reagujemy, kiedy widzimy bardziej efektywne możliwości wykorzystania budżetu. 

Myślimy strategicznie

Przed rozpoczęciem działań poznajemy Twój produkt, grupę docelową, konkurencję oraz firmę. W trakcie współpracy aktualizujemy strategię, by dbać o wyróżniki Twojej marki w kategorii.

Ile kosztuje reklama dla e-commerce?

Budżet reklamowy

Rekomendujemy min. budżet miesięczny na Meta lub Google Ads wysokości 5 000 zł oraz budżet 8 000 zł w przypadku reklam w obu kanałach jednocześnie. 

Obsługa

Miesięczna obsługa reklam w social mediach to koszt od 2 700 zł + 10% budżetu reklamowego wraz z grafikami, a w Google od 2 500 zł + 10% budżetu reklamowego. 

Zwrot z inwestycji

Zawsze na początku współpracy ustalamy zwrot, który zapewni dodatni wynik dla Twojego biznesu już od drugiego miesiąca współpracy.

Nasze realizacje

Kampanie digital dla Jura Poland

Od 2021 roku jesteśmy odpowiedzialni za kampanie w Internecie marki Jura Poland.

Kampanie w Social Media dla Soliści Adventure Club

Od 2018 roku odpowiadamy za kampanie w Social Media marki Soliści Adventure Club.

Content i Lead Ads dla Seagate

Przygotowujemy grafiki, copy, tłumaczenia, landing page oraz kampanie Lead Ads dla marki Seagate.

Agata Bitowt

@JURA

Niesamowita wiedza, którą potrafią dostosować pod indywidualne potrzeby danej firmy. Szczera i bezpośrednia komunikacja, bez obiecywania rzeczy niemożliwych, ale mimo to cały czas z wysoko postawioną poprzeczką. Pracując z Robimy Social Media nie mam poczucia „przepalonego budżetu” – oni naprawdę z każdej kampanii chcą wycisnąć maximum. Wyniki bronią się same, z całego serca polecam współpracę z tą agencją!

Łukasz Nowak

@Solisci.Adventure.Club

Social Media to nasz główny kanał sprzedaży, dlatego bardzo zależało nam na doborze odpowiednich osób do prowadzenia działań w tym obszarze. Współpracujemy razem od 2018 roku, co tylko potwierdza fakt, że nie wyobrażamy sobie, aby inna agencja odpowiadała za nasze kampanie w Social Mediach.

Łukasz Porębski

@Stowarzyszenie.Inwestorow.Indywidualnych

Podejście RSM do promocji w social media cechuje świeżość, a zarazem wysoka jakość. Na każdym etapie wykazuje maksymalne zaangażowanie, optymizm i nastawienie na wymierne efekty, co jest bardzo ważne w rozwoju i wzroście wyników firmy.

Karolina Gregorczyk

@SafeKiddo

Robimy Social Media to był strzał w 10! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Agencja wychodzi z inicjatywą, a współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Anna Pilarska & Sylwia Gorzkowska

@Cerko

Dialog z klientem i umiejętność dostosowania się do jego potrzeb to zdecydowanie mocna strona zespołu Robimy Social Media.

#Robimy wielkie rzeczy w luźnej atmosferze

Stały opiekun

Twój projekt prowadzi dwóch wdrożonych specjalistów. Pierwszy, który jest jednocześnie Twoim dedykowanym opiekunem oraz drugi, który poza wsparciem bieżącym zastępuje opiekuna w trakcie jego nieobecności.

Gwarancja kontaktu

Opiekun jest dostępny w godzinach 9-17 w wygodnej dla Ciebie formie (mail, telefon, slack, messanger) 5 dni w tygodniu.

Trasparentność

Masz wgląd w nasze działania i aktualne wyniki (dostęp do konta reklamowego, harmonogramu publikacji, i postępu w spełnieniu celów). Prace podsumowujemy  w tygodniowych sprintach i comiesięcznych raportach.

Poznajmy się!

Przeprowadzimy audyty Twoich profili i przygotujemy ofertę współpracy.
Opisz swoje wyzwanie

Zostańmy w kontakcie

Ściskamy! #RobimyCoTrzeba #RobimySocialMedia
Copyright © 2022. All Rights Reserved.